علایم مزاجهای چهارگانه و انتخاب غذا.حجامت.زالو درمانی.

اموزشی و بهداشتی و سلامتی

 

آواهای معنوی دارای مزاجی گرم‌اند و به روح وجسم انسان انرژی و توان می‌بخشند . سلول‌های وجود انسان را با نظام زیست جهان همسان می‌سازند و سوی حرکت به سمت مبدا آفرینش می‌دهند و از انرژی و قوای ویژه‌ای انباشت می‌نمایند.
آوای دعاها، مناجات شبانگاهی ، دعاهای جمعی ،.- گرمی صدای مناجات ، گرم‌ترین غذای هستی است و خدای بزرگ وقتی که صدای مناجات داود(ع) را می‌شنود – حتی به کوه می‌فرماید تو نیز با داود هم زبان شو – و هم آوا – به مناجات درآی . یا جبال اوبی معه.
آری هر چقدر آوای تو حزین‌تر و خضوع تو بیشتر ، و خلوص تو بیشتر و قلب تو نورانی‌تر ، زبان تو گویاتر و سلول‌های وجود تو هم نواتر و عناصر حیات با تو هم صداتر . آنگاه این تو نیستی که فقط خدای را عبادت می کنی ، و استعانت می‌جویی، این موجوداتند که با تو هم آوا شده‌اند و آهنگی سراسری به دعا و ثنا و درخواست سرداده‌اند. پس این فراخوان بزرگ که در حقیقت پس آهنگ یک صدا است گرم‌ترین فضاها را پدید می‌آورد- و بیشترین توان‌ها و انرژی‌ها را از آسمان فرو می‌کشاند و بیشترین مخلوقات و انسان‌ها را گرم می‌کند و انرژی می‌دهد ، از بیماری وا می‌رهاند و شفا می‌دهد.
و استمداد این گرمی چنان سلول‌های وجود را از سردی پاک می‌کند که پس از مرگ نیز جسم را زنده می‌بینی و ناپوسیده و معطر می‌بینی که نور کلان و حرارت پیام و گرمی نوای دل چگونه خون گرم به سراسر سلول‌ها می‌برد که تمامی ذرات سردی را برای همیشه خورد و از بین برد
.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری ; ٢:۳۸ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٧/٢٤
comment نظرات ()